KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15243323
nr 1524 3323
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Katarinahissen. Signerad, blandteknik, 19x15 cm, yttermått inklusive ram: 30x26 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:37:36
2.400 kr
3.000 kr
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.400 kr
3.600 kr